Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА взяв участь урочистому відкритті першої оздоровчої зміни дитячого табору "Світанок"
Голова РДА взяв участь урочистому відкритті першої оздоровчої зміни дитячого табору \"Світанок\"

Поділитися новиною:

Голова РДА взяв участь урочистому відкритті першої оздоровчої зміни дитячого табору "Світанок"

14 червня у дитячому оздоровчому таборі «Світанок», що розташований у селі Білогородка Ізяславського району відбулось урочисте відкриття першої оздоровчої зміни

 На  святковий захід до 90-та дітей із Ізяславського, Полонського, Славутського та Білогірського районів, що оздоровлюються у ньому завітали поважні гості: голова Білогірської районної державної адміністрації Роман Муляр, заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, керуючий справами Ізяславської районної ради Леся Божко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської    районної державної адміністрації Наталія Кирилюк, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Білогірської   районної державної адміністрації Наталія Соколюк, начальник управління фінансів Ізяславської районної державної адміністрації Сергій Журавель та інші. Діти, за прадавнім звичаєм, привітали гостей хлібом-сіллю, який прийняли керівники Ізяславського та Білогірського районів.

     Цьогоріч заплановано оздоровити в таборі до 250 дітей у три зміни, а першочергово тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Для дітей підготовлено цікаву змістовну програму, вони  відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля. Зокрема, на них чекають: спортивні ігри та змагання, козацькі патріотичні конкурси й розваги, «вогнище дружби», інтелектуальні ігри, гуртки за інтересами.

Церемонія відкриття розпочалась урочистою лінійкою за участю вихованців та працівників табору, його гостей.  Підняття Державного Прапора  України  та виконання Державного Гімну України ознаменувало початок нового оздоровчого сезону 2016 року у таборі «Світанок».

З вітальними словами до дітей звернулись  гості: голова Білогірської районної державної адміністрації Роман Муляр, заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, керуючий справами Ізяславської районної ради Леся Божко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської  районної державної адміністрації Наталія Кирилюк, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Білогірської районної державної адміністрації Наталія Соколюк  та інші. Вони всі щиро побажали дітям гарного відпочинку в таборі «Світанок», отримати нові яскраві враження, знайти вірних друзів та з користю провести час. Як годиться, гості прибули на свято з подарунками, зокрема, привезли різний спортивний інвентар – все для фізичного розвитку та активного дозвілля.  Директор  табору «Світанок» Віктор Личик подякував владі району, гостям та усім, хто доклав зусиль, щоб підготувати табір на комфортне місце відпочинку для дітей та підлітків. Також на святі гостей табору прийняли в почесних жителів табору "Світанок" та пов'язали їм пам’ятні галстуки.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/782 | Переглядів: 122Дата публікації: 12:59 14.06.2016