Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Медиків Білогірщини привітали з професійним святом
Медиків Білогірщини привітали з професійним святом

Поділитися новиною:

Медиків Білогірщини привітали з професійним святом

17 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

У третю неділю червня Україна відзначала День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята – 17 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. В концертному залі зібралися працівники медичної галузі району, учасники художньої самодіяльності та небайдужі жителі райцентру.

 «Кожна людина ще від свого народження пов’язана з медициною і завдячує їй своїм життям. Не має стільки слів, щоб висловити подяку людям, які працюють на медичній ниві та присвятили своє життя служінню іншим», - так, від імені всіх жителів району привітали медпрацівників  представники районної влади - перший заступник голови районної державної адміністрації  Володимир Кирилюк  та керуюча справами виконавчого комітету районної ради Олена Ніколайчук.

Звертаючись до присутніх Володимир Кирилюк зокрема, зазначив, що професія медика – одна із найскладніших. Не тільки через те, що вчаться їй довго і часто нелегко.  Вона вимагає високої компетентності, відданості, терпіння та милосердя. В цій професії залишаються тільки ті, хто готовий, не жаліючи ні сил, ні часу, боротися за життя і здоров’я людей. Віддане служіння своїй справі  допомогло багатьом людям повернутися до активного життя, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя. Дорогі медпрацівники, незважаючи на нелегкий час, постійні реформи та ту ситуацію, яка склалася у державі, тільки завдяки Вашій самовідданій і наполегливій праці медична галузь Білогірщини знаходиться на високому професійному рівні, про що свідчать й відгуки пацієнтів, навіть з – поза меж району.

Низький уклін та глибока вдячність за вашу вірність клятві Гіппократа,  за працю, за щире і щедре серце, яке наповнене любов’ю та співчуттям до кожного пацієнта. Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у цій складній, але благородній справі. Миру вам, вашим родинам та всій Україні, - сказав Володимир Володимирович.

 Звісно, що не обійшлося на урочистостях без традиційного відзначення кращих з кращих. Отож, медики: і лікарі, і медсестри, і санітари, і водії «щвидкої» отримували високі нагороди – грамоти  та подяки районної ради та райдержадміністрації. А потому нагороджувати своїх колег продовжили головний лікар центральної районної лікарні  Валентин Навроцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Бараболя.

До привітань також, долучилися: Білогірський селищний голова Анатолій Денисюк, виконавчий директор ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергій Яловчук та директор філії ПРАТ «Зернопродукт МХП Ямпільський елеватор» Дмитро Бобров.

А потому медики продемонстрували, що вони вміють не тільки відмінно виконувати свої обов’язки, але й чудово володіють всіма жанрами мистецтва. Підготовлена, спільно з працівниками будинку культури концертна програма щиро вразила серця присутніх своєю змістовністю та красою. Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишилася у серцях медичних працівників.

Коли ми ставимо запитання про те, яка професія є найважливішою, то, безумовно, кожен називає свою професію. Але медичні працівники є щасливі від того, що мають дар від Бога – рятувати здоров’я людині. Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Побажати їм міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/781 | Переглядів: 85Дата публікації: 12:58 20.06.2016