Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вшанували пам’ять
Вшанували пам’ять

Поділитися новиною:

Вшанували пам’ять

Сьогодні виповнюється 75 років від початку німецько-радянської війни, яка стала основною складовою Другої світової, її головним фронтом, котрий і вирішив результат глобального протистояння. Для України та війна тривала понад три роки – від 22 червня 1941 р. до середини листопада 1944 р., коли завершилися бої за Чоп.

Тому, в рамках відзначення Дня скорботи, пам’яті й вшанування жертв війни в районі, як й по всій державі пройшли покладання квітів до меморіалів Слави. На центральну площу райцентру вийшли голова райдержадміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник,  працівники районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій району, районного відділу міліції та військового комісаріату. Всі вони пройшли урочистою ходою до пам’ятників воїнам-односельчанам та воїнам-визволителям, де поклали на гранітні плити букети та корзини квітів, як символи пам’яті й скорботи та вшанували пам'ять полеглих в роки війни.
Нехай цей день стане для кожного з нас нагадуванням про те, що такі страшні події, які сталися у червні далекого 1941 року не повинні більше повторюватися.

Альбом: Вшанували пам’ять Альбом: Вшанували пам’ять Альбом: Вшанували пам’ять
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/780 | Переглядів: 83Дата публікації: 12:54 22.06.2016