Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Державних службовців Білогірщини привітали із професійним святом
Державних службовців Білогірщини привітали із професійним святом

Поділитися новиною:

Державних службовців Білогірщини привітали із професійним святом

Сьогодні, 23 червня, в залі засідань районної ради пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби

З теплими словами вітань до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк: «Шановні колеги! Державний службовець – це особлива професія, це нелегка праця, яка потребує великої мудрості, невичерпного ентузіазму, безмежної терпимості та бажання служити людям.

Довіра до влади починається з пересічних громадян, з їх повсякденних клопотів. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й високопрофесійного ставлення до своєї справи.

Від Вашого професіоналізму та наполегливості великою мірою залежить вирішення завдань, які зараз стоять перед нашим районом.

Користуючись нагодою, дякую за сумлінну та наполегливу працю ветеранам державної служби, які більшу частину свого життя присвятили служінню народу та державі й перебувають зараз на заслуженому відпочинку.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього нашого Білогірського краю та держави в цілому» - сказав  Володимир Володимирович.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби перший заступник голови РДА спільно з керуючою справами виконавчого апарату районної ради Оленою Ніколайчук, вручили кращим державним службовцям району грамоти та подяки обласної державної адміністрації, а також районної державної адміністрації та районної ради, кращих з кращих було відзначено й на рівні профспілок.

Ну а музичні вітання винуватцям свята линули й від працівників районного будинку культури.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/778 | Переглядів: 99Дата публікації: 12:52 23.06.2016