Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з 20-ю річницею Конституції України
Привітання голови РДА з 20-ю річницею Конституції України

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з 20-ю річницею Конституції України

Шановні жителі Білогірщини! Щиро вітаю Вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

Нехай цей святковий день принесе в оселі жителів Білогірщини радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/775 | Переглядів: 85Дата публікації: 12:49 28.06.2016