Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

30 червня 2016 року голова районної державної адміністрації Роман Муляр провів чергове засідання колегії райдержадміністрації на яке були запрошені керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, голови сільських та селищних рад району.

Під час засідання було вручено грамоту за призове місце в другому етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник»  Наталії Соколюк заступнику начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
До порядку денного засідання було включено наступні питання:
1.Про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу району до збирання зернових культур
2.Про стан розвитку фізичної культури і спорту в районі
3.Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал  2016 року
По першому питанню присутніх інформував начальник управління агропромислового розвитку Віктор Рабчук, який зазначив, що для якісного та своєчасного проведення жнивових робіт у районі  розроблено та затверджено «План збору ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2016року». Сформовано та затверджено склад оперативного штабу на період збирання  ранніх зернових та зернобобових культур,розроблено графік чергування та розкріплено спеціалістів за господарствами району.
Цьогоріч по сільськогосподарських підприємствах підлягає  до збирання всього зернових та зернобобових культур – 19742 га, з них ранніх зернових та зернобобових культур -13573 га; в тому числі : озимі 8966 га;  ярі 10776 га.
Всього ранніх технічних олійних культур - 3289 га, в т. числі озимий ріпак 3129 га ; гірчиця 160 га.
Для проведення жнивових робіт по сільськогосподарських  підприємствах є в наявності 100 зернозбиральних комбайнів, з них продуктивністю 10 га в день -39 одиниць; 20 га в день -7 одиниць;25 га в день -7 одиниць; 30 га  в день – 47 одиниць. Згідно розрахунків в день  дана кількість комбайнів буде збирати 2075 га зернових .
Також агроформуваннями району проводиться робота з підготовки зерно складів та зерноочисних машин до прийому зерна нового врожаю
Останнім питанням яке розглядалося на колегії був розгляд плану роботи районної державної адміністрації з якого інформувала керівник апарату райдержадміністрації Юлія Панасюк.
Загалом засідання колегії пройшло змістовно та конструктивно з усіх вищезгаданих питань було прийнято відповідні рішення та підготовлено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/774 | Переглядів: 77Дата публікації: 12:47 30.06.2016