Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулася нарада з сільськими та селищними головами
Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Поділитися новиною:

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Днями під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра відбулась нарада з сільськими та селищними головами

Днями під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра відбулась нарада з сільськими та селищними головами з порядком денним:

1. Про  процедуру державної реєстрації об’єктів, які використовуються для виробництва або обігу харчових продуктів

2. Про паспортизацію місць видалення твердих побутових відходів

3. Про стан ведення військового обліку в сільських та селищних радах та підсумки  призову на строкову військову службу

Стосовно першого питання присутніх інформував начальник управління Держпродспоживслужби у Білогірському районі Олександр Міщук. Він звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на те, що в даний час проходить реорганізація управління ветмедицини. На його базі утворено управління Держпродспоживслужби в районі до складу якого на правах структурного підрозділу увійшли працівники бувшої санепідемстанції.

Також Олександр Міщук зазначив, що згідно листа Голови Держпродспоживслужби України та відповідно до статті 25 закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» всі торгові точки та заклади харчування на території селищних і сільських рад повинні зареєструватися в управлінні Держпродспоживслужби в районі. Реєстрація є безкоштовною.

З інформацією щодо паспортизації місць видалення твердих побутових відходів виступив головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту та ЖКГ райдержадміністрації Микола Кабанов, який довів до відома присутніх, що на сьогоднішній день сім сільських і селищних рад виготовили паспорти на сміттєзвалища. Іншим місцевим радам паспорти були повернуті екологічною службою з зауваженнями  для доопрацювання. Він наголосив на необхідності в найкоротші терміни виправити недоліки та повернути паспорти на розгляду та затвердження.

Про стан ведення військового обліку в сільських та селищних радах та підсумки  призову на строкову військову службу, інформував районний військовий комісар Ігор Новосядлий.  Він  проінформував присутніх про те, що  працівниками райвійськкомату протягом травня-червня 2016 року проводилася перевірка ведення військового обліку у сільських і селищних радах.

Завершився черговий призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я громадян. Планове завдання район виконав на 100%. Призвано 26 чоловік.

Виконано також планові завдання ІІ кварталу 2016 року по призову на службу за контрактом. На службу за контрактом приймаються особи віком від 18 до 60 років. Приймаються також жінки. Мінімальна заробітна плата 7,0 тис. грн.

За підсумками наради голова РДА роздав сільським та селищним головам ряд доручень.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/773 | Переглядів: 133Дата публікації: 12:45 01.07.2016