Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідала Спостережна комісія
Засідала Спостережна комісія

Поділитися новиною:

Засідала Спостережна комісія

30 червня 2016 року керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Панасюк провела чергове засідання Спостережної комісії при районній державній адміністрації

Одними із завдань Спостережної комісії, яка функціонує при  районній державній адміністрації  є організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання та  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. 30 червня 2016 року керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Панасюк провела чергове засідання Спостережної комісії при районній державній адміністрації. На порядок денний виносилось питання про надання допомоги у ресоціалізації засудженим. Адже важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.
    За результатами розгляду питань комісія прийняла відповідні рішення, дано окремі доручення членам Спостережної комісії щодо вирішення питань, які заслуховувалися.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/771 | Переглядів: 66Дата публікації: 12:42 04.07.2016