Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Естафету районного фестивалю приймала Мала Боровиця
Естафету районного фестивалю приймала Мала Боровиця

Поділитися новиною:

Естафету районного фестивалю приймала Мала Боровиця

Святковий концерт відбувся в закладі культури, де, окрім жителів центральної садиби, зібралися люди, які мешкають на території сіл Карпилівка, Заріччя, Зіньки, Загребля

День за день, тиждень за тижнем День народження держави наближається до нас, відповідно до свого завершення наближається й прекрасне та яскраве мистецьке дійство – районний фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля», який став знаменною подією для жителів краю білих гір. І ось зустрічати фестивальну ходу нещодавно випала честь зустрічати жителям Малоборовицької сільської ради. Святковий концерт відбувся в закладі культури, де, окрім жителів центральної садиби, зібралися люди, які мешкають на території сіл Карпилівка, Заріччя, Зіньки, Загребля.

Гарні та теплі слова вітань людям адресували поважні гості Володимир Кирилюк, перший заступник голови Білогірської райдержадміністрації, та Роман Теребій, начальник юридичного відділу районної ради. Галузь культури на даному заході представляла Любов Особська, провідний методист районного будинку культури, яка продовжила вітальну естафету.

До сусідів звернувся й Сергій Козловський, голова Ставищанської сільської ради, який був на чолі делегації, котра завітала до Малої Боровиці, аби передати символ естафети – полотно з мапою району, де уже вишито 14 територіальних громад. Звісно був і музичний дарунок від Діани Кравчук.

Валентин Лосовський також долучився до вітальних адрес та від ТОВ НВА «Перлина Поділля» передав подарунки для учасників бойових дій на Сході України, а також вшанував ветеранів сільськогосподарської галузі.

Традиційно присутні на святі мали змогу скуштувати запашного та духмяного короваю.

Доповненням до урочистостей був змістовний концерт, організований спільними зусиллями культпрацівників завідуючим клубом Ігорем Шевчуком та працівником бібліотеки Лесею Малюк.

А яке ж свято без виставки. Найкращі вироби декоративно-прикладного мистецтва зібрані в імпровізованому містечку майстрів.

Мала Боровиця – має свою багату історію. Це батьківщина Героїв Володимира Майборського та Григорія Омельчука. У Карпилівці діє музей письменника та краєзнавця Григорія Дем’янчука. І приємно відмітити, що літопис цієї сільської ради поповниться таким прекрасним святом, а в історію малої батьківщини будуть вписані імена людей, котрі творять сьогодення та закладають фундамент на славне майбутнє зараз.

А.ДЗИЦЮК

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/770 | Переглядів: 86Дата публікації: 12:41 04.07.2016