Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Фестиваль народного мистецтва «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля!» завітав до Юрівки
Фестиваль народного мистецтва «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля!» завітав до Юрівки

Поділитися новиною:

Фестиваль народного мистецтва «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля!» завітав до Юрівки

Фестиваль народного мистецтва «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля!», приурочений 25 –річчю незалежності держави впевнено крокує теренами Білогірщини й наближається до свого завершення

Фестиваль ще зі свого старту, який був зроблений у Квітневському закладі культури, вийшов за рамки мистецької акції. Адже серед присутніх на святі «Уславимо працю хлібороба, що творить хліб святий для нас», яке відбулося минулими вихідними в Великокалитинецькому будинку культури були люди, котрі своїми щоденними справами розбудовують рідний куточок землі, спрямовують свої сили задля його економічного, освітнього та духовного розвитку, а також  роблять усе для того, щоб світова житниця ( а саме так говорять про Україну, славну своїми родючими чорноземами) мала повні засіки зерна. А не дарма Василь Сухомлинський писав, що «хліб - джерело життя. У ньому краса праці, у ньому - сила духу, що долає труднощі». Запашними, духмяними короваями, які здається скупані у сонячному промінні й мають неперевершений аромат, зустрічали поважних гостей Романа Муляра, голову Білогірської райдержадміністрації, Сергія Іващука, депутата обласної ради, генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля», Сергія Пластуна, керівника колективного господарства в 1986 -2000 роках, депутатів районної ради Володимира Бондарука, Олександра Цигоду, Володимира Матвійця, голову Білогірської селищної ради Анатолія Денисюка.

Варто відмітити, що велич хліборобської праці у кожному куточку. На території біля закладу культури красуються горді та поважні агрегати – техніка, яка уже давно стала добрим другом аграріям. А ще тюки соломи та снопи. Гарним доповненням стали блакитно-жовті стяги та вишиті рушники, якими прикрашена одна із стін будинку культури. На території Юровецької сільської ради свято. Зі звуками чарівних мелодій, котрі виграє народний ансамбль мідних інструментів під керівництвом Степана Тустановського, святкова атмосфера входить в оселю кожного, аби в серці залишити гарний та добрий слід про цей день, який по особливому увійде в історію сільської ради. Хочеться зауважити, що в залі будинку культури було стільки людей, що й яблуку ніде було впасти.

Саме свято розпочинається із передачі естафети. Олександр Начичко, голова Юровецької сільської ради приймає полотно із вишитою картою району, де уже відобразили себе 15 територіальних громад, від свого колеги Миколи Мінькевича. Від делегації із Малої БОровиці й гарне музичне вітання у виконанні Діани Кравчук.

Багато теплих та щирих слів лунає в адресу людей зі сцени. Роман Муляр, очільник Білогірщини, у своєму виступі відмітив, що Юрівка – це осередок стабільності в районі, подякував людям за гарну та наполегливу працю, а також розповів, що буде найближчим часом зроблено для того, аби мешканцям трьох населених пунктів жити стало ще комфортніше.

Вітальну естафету продовжив Сергія Іващук, депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля». Сергій Петрович побажав людям здоров’я, достатку, благополуччя та мирного неба над Україною.

Зворушливим був виступ Сергія Дмитровича Пластуна, котрий очолював місцеве колективне господарство у 1986-2000 роках. До вітань приєдналася й завідувач сектору культури та релігій Анжела Дзицюк.

Потому був змістовний та прекрасний концерт, під час якого Олександр Начичико спільно з культпрацівниками презентував герб сільської ради та пісню про Юрівку, слова й музику якої написав Назар Міщук. Власне у виконанні Назара Міщука та аматорів художньої самодіяльності Великокалитеинецького СБК вона й була виконана вперше.

А яке ж свято без нагород. Цього дня їх отримували працівники ТОВ НВА «Перлина Поділля» від генерального директора Сергія Іващука, працівники ФГ «Вільний селянин» від Володимира Матвійця, працівники ФГ «Дружаба» від Олександра Цигоди. Гарною та доброю традицією стало під час заходів, які проходять в рамках фестивалю, вшановувати й захисників України, котрі виборють нам мирне небо в неоголошеній війні та обороняють східні кордони у зоні проведення антитерористичної операції.

 За прекрасне свято варто подякувати ведучим Петру Карнауху та Ірині Самофаловій, аматорам художньої самодіяльності, які своїми музичними дарунками сіяли в душах людей зернину світлого й доброго.

         А фестиваль крокує далі, наближаючи до нас день народження держави.  

         Анжела Дзицюк, завідувач сектором культури та релігій

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/768 | Переглядів: 111Дата публікації: 12:39 04.07.2016