Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
«Літній відпочинок з книгою»
«Літній відпочинок з книгою»

Поділитися новиною:

«Літній відпочинок з книгою»

В рамках програми підтримки та розвитку дитячого читання влітку «Літній відпочинок з книгою» дитячою районною бібліотекою для дітей проводиться значна робота. До уваги читачів оформленні книжково-іллюстративні виставки «Літній відпочинок з книгою», «Літо: сонце, море, пляж – яку книгу взяв в багаж», « Книга збирає друзів»

На площадці перед бібліотекою працює бібліотечний дворик, де для дітей відкрито перехрестя веселих ігор і забав «Весела дзиґа» ( діти знайомляться з книжковим меню), грають в рухливі та інтелектуальні ігри, проводяться бесіди, інформаційні хвилинки «Відпочиваємо бережно», літературні жмурки «Знайди героя казки?» та ін..

Великою популярністю користується робота в парку, пересувний бібліотечний абонемент « Ми йдемо до вас», «Книга не має канікул». З батьками та дітьми проводяться різноманітні шоу-програми «Ура! Канікули», піар-акція «Виходь у парк читати», свято морозива «Заморожане диво», рекламне фото – акція з книгою «Сфотографуйся в найдивовижнішому місці».

Літературний диліжанс «Пригоди книжкової валізи» (яка наповнена найцікавішою літературою та пресою для дітей, вона мандрує від однієї дитини до другої).

Кожен відвідувач бібліотеки може побувати в бібліотечному кінозалі «Мультяшне літо». Розважальною програмою є мультфест «Від книжки до мультика». Вона сприяє визначенню рейтингу найпопулярніших книг літа.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/765 | Переглядів: 154Дата публікації: 12:32 06.07.2016