Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбувся пленум районної організації ветеранів
Відбувся пленум районної організації ветеранів

Поділитися новиною:

Відбувся пленум районної організації ветеранів

8 липня відбувся пленум ради Білогірської районної організації ветеранів Хмельницької області. В роботі пленуму прийняли участь голова районної державної адміністрації Роман Муляр, керівники структурних підрозділів РДА, соціальних установ, Пенсійного фонду

Окремим  питанням роботи пленуму було підведення підсумків роботи та виконання завдань районної ветеранської організації з підвищення активності в діяльності по захисту соціальних інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, людей похилого віку.

Заслухавши доповідь голови ради ветеранів Миколи Максимчука з цього питання пленум визнав роботу організації ветеранів, яка була спрямована на збереження соціальних пільг для ветеранів, пенсіонерів, всього старшого покоління громадян України задовільною.

Окрім цього на пленумі були обговорені гострі питання сьогодення, які стосувалися змін в пенсійному законодавстві, надання якісної медичної допомоги ветеранам та людям похилого віку, а також питання військово-патріотичного виховання в школах краю

З привітаннями до учасників пленуму звернувся голова райдержадміністрації Роман Муляр. Керівник району побажав життєвої наснаги ветеранам та пообіцяв всебічну підтримку у вирішенні проблемних питань ветеранських організацій.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/761 | Переглядів: 137Дата публікації: 12:26 11.07.2016