Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Всеукраїнська хресна хода пройшла територією краю
Всеукраїнська хресна хода пройшла територією краю

Поділитися новиною:

Всеукраїнська хресна хода пройшла територією краю

Всеукраїнська хресна хода, організована Українською православною церквою, стартувала 9 липня, з Почаївської лаври в Тернопільській області. А 11 липня віряни пройшли й територією Білогіршини через село Мала Боровиця

 Загальна протяжність маршруту хресної ходи з Почаївської лаври до Києва складе 438 кілометрів. Його учасники побувають у Кременці, Шепетівці, Житомирі, Коростишеві та інших містах і селах Західної України.

27 червня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх православних християн приєднатися до Всеукраїнської хресної ходи миру, любові та молитви за Україну. Молитовна хода стартувала на сході України зі Свято-Успенської Святогорської лаври 3 липня, а на заході України 9 липня зі Свято-Успенської Почаївської лаври. «Ця хресна хода, яка одночасно почнеться із Заходу і Сходу, пройде по всій нашій державі. Вона фактично об'єднає Україну, адже Православна Церква завжди була і є такою силою, яка об'єднує всіх людей нашої країни. Ми повинні, відкинувши гнів, ненависть, злість, а озброївшись любов'ю і прощенням, посилити свій подвиг молитви: щоб перестали литися материнські сльози, щоб діти не залишалися сиротами, жінки - вдовами, щоб молодь не ставала інвалідами, щоб наші міста і села не були зруйновані, а домівки - покинуті. Саме така мета Всеукраїнської хресної ходи - ходи миру, любові та молитви за Україну», - зазначив митрополит Онуфрій у своєму зверненні до вірних УПЦ.

 27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Київської Русі і пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, дві хресних ходи зустрінуться в Києві на Володимирській гірці і разом з православними Києва і паломниками з усієї України пройдуть до Свято-Успенської Києво-Печерської лаврі, де відбудуться урочисті богослужіння. Хресні ходи будуть супроводжувати чудотворні ікони Божої Матері «Почаївська», «Святогірська» та інші шановані святині.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/759 | Переглядів: 85Дата публікації: 12:24 11.07.2016