Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Районний фестиваль завітав до Йосиповець
Районний фестиваль завітав до Йосиповець

Районний фестиваль завітав до Йосиповець

Наймальовничіша природа білогірського краю, напевно, на території Йосиповецької сільської ради

Окрім цього, місцеві жителі хизуються й липою-довгожителькою, яка має вік більший, ніж у дві сотні. Саме вона – оця диво рослина, як розповіла Ніна Мінькевич, голова Йосиповецької сільської ради, з’явиться на полотні, де місцеві майстрині вишивають карту району, відображаючи поступово символи, котрі асоціюватимуться з певною територіальною громадою. Так, минулими вихідними районний фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, любима земля» відбувся в закладі культури центральної садиби.

         Традиційно на виставці зібрані зразки кращих із кращих виробів декоративно – прикладного мистецтва. Це вишивки майстринь Галини Начичко, Ольги Цюзік, Альони Корнійчук, Тетяни Цюзік, Ніни Корнійчук, Оксани Корнійчук. А які тут оригінальні вироби із дерева майстрів Юрія Ліщенко, Валерія Ніжиловського, Сергія Рев’юка.

         Урочисто, вишиваними рушниками, де на полотні цвітуть старовинні орнаменти, прибрана сцена та зал для глядачів. До – речі, людей був повен зал. Найприємніше, що від наймолодших жителів Йосиповець, Загірців та Гурщини до сивочолих ветеранів були присутні на концерті. За доброю традицією свято розпочалося із зустрічі гостей запашними короваями.

         З двадцять п’ятим днем народження держави місцевих жителів вітав Василь Мельник, голова районної ради. Василь Васильович бажав, аби якнайшвидше закінчилася війна, аби над Україною було мирне небо. З вітальним словом виступив й Сергій Яловчук, комерційний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля», депутат районної ради. Про важливу роль культури в житті кожного мешканця району в своєму виступі говорила й завідувач сектором культури та релігій Білогірської райдержадміністрації Анжела Дзицюк.

          До сусідів звернувся й Олександр Начичко, голова Юровецької сільської ради, котрий завітав до Йосиповець, аби передати символ естафети – полотно з мапою району.  Щиро та душевно здоровила зі святом, яке наближається, й очільниця йосиповецької громади Ніна Мінькевич. Під час концерту Ніна Мінькевич спільно з Сергієм Яловчуком вшанували юнаків, котрі є уродженцями даної сільської ради й є учасниками  антитерористичної операції на Сході країни. Зворушливим був й прочитаний Юлею Прокопчук вірш, адже він відображав події неоголошеної війни.

Доповненням до урочистостей був змістовний концерт. Прекрасні номери у виконанні юної Кароліна Лайтар та чудовий танець, виконаний ученицями місцевої школи. Справжнім подарунком для людей був виступ й запрошених артистів, а саме вокальної групи районного будинку культури, дуету «Мрія», сімейного дуету «Поцілунок», солістів Ніни Рибінської, Володимира Міщука, Петра Ярименчика, Інни Кравець. Акомпонував виконавцям Володимир Кульба. А глядачі дякували за пісенні дарунки щирими аплодисментами. Присутні на святі мали змогу скуштувати запашного та духмяного короваю.

Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/757 | Переглядів: 57Дата публікації: 12:17 12.07.2016