Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Районний фестиваль завітав до Йосиповець
Районний фестиваль завітав до Йосиповець

Поділитися новиною:

Районний фестиваль завітав до Йосиповець

Наймальовничіша природа білогірського краю, напевно, на території Йосиповецької сільської ради

Окрім цього, місцеві жителі хизуються й липою-довгожителькою, яка має вік більший, ніж у дві сотні. Саме вона – оця диво рослина, як розповіла Ніна Мінькевич, голова Йосиповецької сільської ради, з’явиться на полотні, де місцеві майстрині вишивають карту району, відображаючи поступово символи, котрі асоціюватимуться з певною територіальною громадою. Так, минулими вихідними районний фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, любима земля» відбувся в закладі культури центральної садиби.

         Традиційно на виставці зібрані зразки кращих із кращих виробів декоративно – прикладного мистецтва. Це вишивки майстринь Галини Начичко, Ольги Цюзік, Альони Корнійчук, Тетяни Цюзік, Ніни Корнійчук, Оксани Корнійчук. А які тут оригінальні вироби із дерева майстрів Юрія Ліщенко, Валерія Ніжиловського, Сергія Рев’юка.

         Урочисто, вишиваними рушниками, де на полотні цвітуть старовинні орнаменти, прибрана сцена та зал для глядачів. До – речі, людей був повен зал. Найприємніше, що від наймолодших жителів Йосиповець, Загірців та Гурщини до сивочолих ветеранів були присутні на концерті. За доброю традицією свято розпочалося із зустрічі гостей запашними короваями.

         З двадцять п’ятим днем народження держави місцевих жителів вітав Василь Мельник, голова районної ради. Василь Васильович бажав, аби якнайшвидше закінчилася війна, аби над Україною було мирне небо. З вітальним словом виступив й Сергій Яловчук, комерційний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля», депутат районної ради. Про важливу роль культури в житті кожного мешканця району в своєму виступі говорила й завідувач сектором культури та релігій Білогірської райдержадміністрації Анжела Дзицюк.

          До сусідів звернувся й Олександр Начичко, голова Юровецької сільської ради, котрий завітав до Йосиповець, аби передати символ естафети – полотно з мапою району.  Щиро та душевно здоровила зі святом, яке наближається, й очільниця йосиповецької громади Ніна Мінькевич. Під час концерту Ніна Мінькевич спільно з Сергієм Яловчуком вшанували юнаків, котрі є уродженцями даної сільської ради й є учасниками  антитерористичної операції на Сході країни. Зворушливим був й прочитаний Юлею Прокопчук вірш, адже він відображав події неоголошеної війни.

Доповненням до урочистостей був змістовний концерт. Прекрасні номери у виконанні юної Кароліна Лайтар та чудовий танець, виконаний ученицями місцевої школи. Справжнім подарунком для людей був виступ й запрошених артистів, а саме вокальної групи районного будинку культури, дуету «Мрія», сімейного дуету «Поцілунок», солістів Ніни Рибінської, Володимира Міщука, Петра Ярименчика, Інни Кравець. Акомпонував виконавцям Володимир Кульба. А глядачі дякували за пісенні дарунки щирими аплодисментами. Присутні на святі мали змогу скуштувати запашного та духмяного короваю.

Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець Альбом: Районний фестиваль завітав до Йосиповець
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/757 | Переглядів: 96Дата публікації: 12:17 12.07.2016