Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Підчас тижневої наради обговорено ряд питань життєдіяльності району
Підчас тижневої наради обговорено ряд питань життєдіяльності району

Поділитися новиною:

Підчас тижневої наради обговорено ряд питань життєдіяльності району

Ряд невідкладних питань життєдіяльності району обговорили на тижневій нараді з керівниками структурних підрозділів РДА, комунальних підприємств, установ та організацій. Керував засіданням перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк

Присутніми було заслухано звіти керівників організацій та комунальних підприємств щодо виконання завдань, поставлених керівництвом району за минулий тиждень.

Особливу увагу було приділено питанню аварійного відключення електропостачання, що було спричинено різким погіршенням погодніх умов. Нагадаємо що днями над територією району пройшли сильні грозові дощі, шквали та дуже сильні пориви вітру, тому в ряді населених пунктів мали місце перебої з електрикою. Однак за  словами керівника Білогірського РЕМ  Віктора Юрчука всі неполадки оперативно усуваються.

Також, було обговорено хід жнив на території району, на полях краю нині триває активний збір, ранніх зернових та технічних культур. Присутні обговорили вплив погіршених погодніх умов на перебіг жнивної кампанії.

На завершення наради Володимир Кирилюк роздав ряд доручень та окреслив напрямки роботи структур району на поточний тиждень.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/751 | Переглядів: 87Дата публікації: 11:59 18.07.2016