Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу
У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу

Поділитися новиною:

У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу

На урочисте відкриття до невпізнання оновленого клубу, який ще дихає масштабним ремонтом, до Воробіївки з’їхалося багато гостей

Не секрет, що галузь культури, фінансується із державного та місцевих бюджетів «за залишковим принципом». На сьогодні, маємо проблему із необхідністю реконструювати сільські клуби та будинків культури, що працюють для потреб громад. З необхідністю капітального ремонту сільського клубу, де розташувалася ще й бібліотека, зіткнулися у Воробіївці.

     – Клуб збудований більше століття тому, – підкреслює Воробіївський сільський голова Василь Кордонець. – До революції тут була панська кухня. Будівля вимагала капітального ремонту, тому ми вирішили не відкладати справу і відшукали в сільському бюджеті кошти для проведення ремонтних робіт. Слід зауважити, що 130 тисяч гриве нь нам виділили з районного бюджету, за що громада щиро вдячна керівникам Білогірщини.

     Починали з проектно-кошторисної документації, яку розробила організація під керівництвом Надії Кривої. Підрядником виступила ПрАТ «Ямпільська ПМК-182», з будівельними матеріалами підсобило ТОВ «Ямпільський ресорсний завод». Завдяки спільним зусиллям наш клуб і бібліотека якісно змінилися і, сподіваємося, що вони не пустуватимуть, а будуть наповнені відвідувачами…

     …На урочисте відкриття до невпізнання оновленого клубу, який ще дихає масштабним ремонтом, до Воробіївки з’їхалося багато гостей. Воробіївчан вітали голова райдержадміністрації Роман Муляр та голова районної ради Василь Мельник. Очільники району подарували воробіївчанам волейбольний м’яч та сітку для волейбольного майданчика, який мають впорядкувати біля закладу культури. Представник ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергій Яловчук передав присутнім вітання від генерального директора товариства Сергія Іващука і вручив сільському голові 3 тисячі гривень на потреби громади. Директор ПрАТ «Ямпільська ПМК-182» Ігор Шевчук у своєму виступі зобов’язався посприяти в впорядкуванні дитячого майданчика в парку, що поблизу клубу, а директор ТОВ «ЯРЗ» Віктор Медвєдєв, крім слів вітань, презентував клубу новий мікрофон. Дарували подарунки і зверталися до жителів Воробіївки, яких того дня зійшлося чимало, завідуюча сектором культури та релігій райдержадміністрації Анжела Дзицюк та Надія Крива.

     Василь Кордонець відзначив працю будівельників «Ямпільської ПМК-182», які безпосередньо працювали на об’єкті і якісно впоралися з поставленим завданням. Нагород удостоїлися Василь Поліщук, Володимир Рудь та Василь Гордійчук.

     Право перерізати символічну стрічку перед дверима храму культури надали маленьким Насті та Лізі Пташнікам, а також поважним жителям села, колишнім сільським головам Анатолію Олійнику та Василю Кішану…

      Яке ж відкриття без святкового концерту? Місцевим аматорам сцени на чолі з завідуючою клубом Оленою Пташнік він вдався на славу і подарував глядачам масу позитивних емоцій. До речі, участь в ньому брали артисти всіх поколінь – від найменших, до найстарших. І солісти, і вокальні групи створили в залі гарну, невимушену атмосферу й отримали на свою адресу бурхливі оплески та схвальні вигуки «браво!».

     Гідно оцінила громада заслуги сільського голови Василя Кордонця та директора ПрАТ «Ямпільська ПМК-182» Ігоря Шевчука. Їм, за відновлення клубу, вручили грамоти та квіти.

     Культура – це основа нації, суспільства, народу.  Добре, що є люди, яким ця галузь не байдужа, які намагаються робити добрі справи для своїх земляків.

Альбом: У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу Альбом: У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу Альбом: У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу Альбом: У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу Альбом: У Воробіївці урочисто відкрили оновлене приміщення сільського клубу
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/739 | Переглядів: 139Дата публікації: 17:52 20.07.2016