Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Виїзд до Свято-Троїцького джерела
Виїзд до Свято-Троїцького джерела

Поділитися новиною:

Виїзд до Свято-Троїцького джерела

Коли під'їжджаєш, до джерел, які ось вже сотню років нестримно б'ють просто з-під землі неподалік селища Ямпіль, що на Білогірщині, одразу розумієш, чому багато хто порівнює його з оазою. Навкруги поля, ані деревця, а над трьома джерелами, котрі ніби навмисно розташувалися симетрично - один до одного, височать декілька гігантських верб. Своїми гілками вони, ніби куполом, прикривають усю територію з прохолодною водою. Усі місцеві жителі навколишніх сіл, називають його “святе джерело”. Звідки пішла назва - не знають, але так цю оазу посеред поля називає не одне покоління ямпільчан.

 Люди власними силами облаштували біля трьох джерел купальню, оскільки переконані, що вода в них має здатність зцілювати. Спочатку встановили хрест, як знак присутності тут Божої благодаті, а згодом побудували невелику капличку, біля якої на третій день Трійці відправляють велику службу. Після освячення джерела закріпилась назва «Святотроїцьке». Багато людей з’їжджаються сюди напитися живущої води.

8 червня 2018 року фахівці та вихованці БРЦКРОЇ «Промінь надії» разом із благочинним Білогірського округу Української  православної церкви здійснили виїзд до Святотроїцького джерела. Де з великим задоволенням та сподіваннями діти та дорослі пили благословенну воду та омивалися в купелі з отриманого благословення від отця Олександра.

 

Альбом: Виїзд до Свято-Троїцького джерела Альбом: Виїзд до Свято-Троїцького джерела Альбом: Виїзд до Свято-Троїцького джерела
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2371 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:24 11.06.2018