Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії»
День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії»

Поділитися новиною:

День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

 Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Тому вже доброю традицією в центрі реабілітації «Промінь надії» 1 червня стали вітання для вихованців. Теплі, щирі вітання та подарунки діти отримували від  ., районної державної адміністрації, районної ради в особі голови ради Кирилюка В.В., заступника голови селищної ради Поліщука В.В., начальника управління соціального захисту населення – Кашперук Н.В., керівників установ структурних підрозділів соціального захисту населення, представника депутата обласної ради Лосовського В.А, благочинного Білогірського округу Української православної церкви – отця Олександра.

За інформацією ЦРДІ «Промінь надії»

 

Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії» Альбом: День захисту дітей в центрі реабілітації «Промінь надії»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2363 | Переглядів: 76Дата публікації: 16:00 01.06.2018