Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА Роман Муляр відвідав захід “ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МЕДИЧНА РЕФОРМА У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ“
Голова РДА Роман Муляр відвідав захід “ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МЕДИЧНА РЕФОРМА У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ“

Поділитися новиною:

Голова РДА Роман Муляр відвідав захід “ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МЕДИЧНА РЕФОРМА У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ“

У «Відкритому офісі» «БПП «Солідарність», що в місті Київ відбулася конференція «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості» для голів РДА, ОТГ, представників медичної галузі з областей, які беруть участь у реалізації медичної реформи. В заході взяв участь й голова Білогірської районної державної адміністрації Роман Муляр.

У рамках Президентської ініціативи «Медична реформа у сільській місцевості» організаційний комітет Відкритого офісу започаткував серію публічних заходів з інформування, навчання та імплементації програми. У ході заходів можна отримати інформацію, що саме необхідно, аби долучитися до президентської ініціативи, які етапи реформи заплановано та як вони реалізовуються. Також буде можливість отримати аплікаційні форми, нормативні документи та роз’яснення спеціалістів щодо їхнього використання.

Серед спікерів були виступ Сергія Березенко з  тематикою "Ідеологія та засади реформи", виступ Тетяни Орабіної  на тему "Формування спроможних мереж – стан та проблематика" та запланований  виступ, почесного друга нашої громади Лева Парцхаладзе  "Вимоги до підготовки документів для затвердження проектів будівництва амбулаторій".

Ця конференція увійшла до серї публічних заходів з інформування, навчання та імплементації програми. У ході якого можна було отримати інформацію, що саме необхідно, аби долучитися до президентської ініціативи, які етапи реформи заплановано та як вони реалізовуються. 

«З 2018 по 2020 рік буде відбуватися процес запуску медичної реформи в тому форматі, який визначений законами України. Сьогодні ми будемо говорити, як буде впроваджуватися реформа і, зокрема, як буде надаватися первинна медична допомога в сільській місцевості шляхом будівництва сучасних амбулаторій», – сказав під час виступу на конференції народний депутат України, член підкомітету Верховної Ради з питань контролю реалізації медичної реформи Сергій Березенко.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України №983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» Хмельницькій області виділено 170 млн. гривень.  В ході втілення реформи на Білогірщині планується побудувати дві амбулаторії в селах Залужжя та Квітневе.

Учасникам конференції також було надано «9 кроків імплементації проекту медичної реформи для сільської місцевості». Ці кроки передбачають підбір ділянки для нової амбулаторії, погодження проекту, визначення джерел фінансування, підбір оснащення, проведення закупівель, налагодження роботи з постачальниками, вирішення кадрових питань, впровадження системи електронної медицини, освоєння роботи в системі телемедицини.

 

Альбом: Голова РДА Роман Муляр відвідав захід “ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МЕДИЧНА РЕФОРМА У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ“ Альбом: Голова РДА Роман Муляр відвідав захід “ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МЕДИЧНА РЕФОРМА У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ“
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2362 | Переглядів: 85Дата публікації: 14:12 01.06.2018