Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Білогірщині відзначали День захисту дітей
На Білогірщині відзначали День захисту дітей

Поділитися новиною:

На Білогірщині відзначали День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Традиційно цього дня   в центральному сквері селища відбулися районні заходи приуроченні Міжнародному Дню захисту дітей, свято вийшло веселе, гамірне і цікаве – бо дітки отримали справжню насолоду та задоволення і від різноманітних конкурсів, і від розваг, і від безкоштовних солодощів і морозива.

Цього ж дня голова районної державної адміністрації Роман Муляр привітав випускників Жемелинецького ДНЗ  з урочистою подією та побажав малечі щасливого майбуття.

«Щиро вітаю вас із випуском та Днем захисту дітей – добрим та радісним святом, яке відзначається в усьому світі першого літнього дня. Дитина – це продовженням роду сімї, а в державі – це запорука подальшого існування народу. Саме тому піклування про підростаюче покоління, його майбутнє повинно бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави. На сьогоднішній день держава робить усе належне, щоб оточити дітей своєю турботою і увагою. Допомагати дітям стати освіченими достойними членами суспільства – це наш головний обов’язо».

Також керівник району вручив вихованцям та учням молодших класів солодощі.

Альбом: На Білогірщині відзначали День захисту дітей Альбом: На Білогірщині відзначали День захисту дітей Альбом: На Білогірщині відзначали День захисту дітей Альбом: На Білогірщині відзначали День захисту дітей Альбом: На Білогірщині відзначали День захисту дітей Альбом: На Білогірщині відзначали День захисту дітей
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2361 | Переглядів: 91Дата публікації: 14:04 01.06.2018