Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Чергове засідання колегії РДА
Чергове засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Чергове засідання колегії РДА

27 квітня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кирилюка, голів селищних та сільських рад, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників установ та організацій району відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

1.Про підсумки проходження опалювального сезону2017-2018 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

2.Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2018».

3.Про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин районі.

За інформацією головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Опалювальний сезон 2017-2018 років на об'єктах житлово- комунального господарства та соціальної сфери розпочався вчасно та пройшов без зривів та надзвичайних ситуацій. За період його проходження не зафіксовано випадків відключення споживачів від систем життєзабезпечення. Цьому передувала значна організаційна робота райдержадміністрації, селищних рад та комунальних підприємств.

Так, КП «Білогір'яспецтрансбуд» було проведено вибірковий ремонт покрівель житлових будинків, відремонтовано системи ветдимканалів та оголовків, інженерних вводів.

Проведено ремонт електрощитових в будинках. Пофарбовано будинкові системи газопостачання, замінено вхідні двері в 3 будинках, проведено ремонт, засклення сходових кліток в 4 будинках. На ремонт використано 50 тис. грн. Заборгованості за енергоносії немає.

При підготовці до роботи в осінньо-зимовому сезоні 2018-2019 років Ірозроблено заходи, де планується весь комплекс робіт щодо поточної підготовки житлового фонду. Необхідно закупити шифер, скло, цемент інші матеріали. Провести ремонт покрівель 4 будинків, в 6 ремонт систем холодного водопостачання, ремонт електрощитових в 10 будинках. Проте роботи вже розпочаті . На капітальний ремонт кошти з бюджету не передбачені. Тариф на квартплату 1,08грн./м2 не змінювався з 2014 року.

Необхідно заготовити 150 т посилкового матеріалу проти ожеледиці в зимовий період.

КП «Тепломережа» в 2017 році було проведено планові профілактичні роботи котельного господарства. Для вироблення теплової енергії. підприємством було спожито 97,011 куб. м природного газу на суму 988,7тис. грн. та електричної енергії 37,37 тис. кВт/год. на суму 95,8тис. грн. Зменшено споживання природного газу відповідно до опалювального періоду 2016-2017 років на 10%, а проплата за спожитий газ збільшилась на8,3%. Електроенергії, спожито в порівняні до попереднього періодом на 10% більше або на1,32 тис. кВт/год, проплата збільшено на 9% або на 10,7 тис. грн.. На збільшення споживання енергоносіїв та різницю в проплаті вплинули як погодні умови так і підвищення ціни.

Заборгованість за природний газ та електроенергію відсутня.

Зривів у теплопостачанні не було.

При підготовці до нового опалювального сезону необхідно провести планові профілактичні роботи відповідно до розроблених заходів. Передбачено 24000 грн. для ремонту котельного господарства.

КП «Водоканал» попередній осінньо-зимовий період пройшов без зауважень. Заборгованість за електроенергію відсутня.

При підготовці до осінньо-зимового сезону 2018-2019 років розроблено заходи для проведення планово - профілактичних робіт. Планується провести вибірковий ремонт вуличних водопроводів, ревізію засувок та оглядових колодязів , замінити вуличний водогін в Білогір'ї та ряд інших робіт, на що селищною радою виділено 100 тис. грн. Також необхідно провести огляд колодязів та самотічного колектора каналізації.

Тарифи на воду за 1 куб. 11,0 грн. та за водовідведення- 9,0 грн./куб. м.

Опалювальний сезон в відділі освіти, молоді та спорту в 2017-2018 роках пройшов без відключень від тепла. За опалювальний період на 12 газових котельнях використано 165,6 тис. куб. м газу на суму 1,764 тис.грн. Заборгованості за енергоносії немає. На підготовку до опалювального сезону 2018-2019 року розроблено заходи планово-профілактичної роботи. В усіх 36 школах та 36 дитячих садках після завершення навчального року буде проведено поточний ремонт. На поточний ремонт шкіл планується використати 160 тис. грн. . Головам сільських та селищних рад звернути увагу на ремонт дитячих садків.

В закладах охорони здоров'я опалювальний сезон пройшов без відключень. В ЦРЛ використано 152990 куб. м природного газу на суму 1,652 тис. грн. На підготовку до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року розроблені планово-профілактичні заходи. Необхідно оглянути та при необхідності провести поточні ремонти водопровідно- каналізаційної мережі, водозабору та КНС,інженерні вводи . Планується провеете капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж 76 м /п. та прочистку артезіанської свердловини.

ПМСД природного газу спожито 26,7тис. м3 на суму 282,2 тис. грн., електроенергії використано 11,2тис. кВт. на суму 23,5 тис.грн. У Ямпільській амбулаторії необхідно продовжити ремонтні роботи. Провести поточний ремонт ФАПІВ,а в Дідківцях та Варивідках капітальний ремонт.

Відділом культури розроблено заходи по підготовці до осінньо- зимового сезону 2018-2019 року. В усіх закладах культури буде проведено поточний ремонт. 

Селищним, сільським радам необхідно провести ремонт ігрових та спортивних майданчиків, закупити необхідний резерв вугілля та дров для закладів соціальної сфери. Провести упорядкування сміттєзвалищ, дезинфекцію та ремонт криниць, водопровідної мережі, провести ремонт доріг комунальної власності \, закупити дизпальне для використання проти снігових заметів та ожеледиці.

Стосовно другого питання порядку денного присутніх інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Баранчук. З метою організованого проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.04.2018 року № 113/2018-р «Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо- 2018». На виконання даного розпорядження відділом освіти, молоді та спорту заплановано ряд заходів щодо організованого проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року, підготовлено лист від 12.04.2018 року № 276, який надіслано керівникам закладів загальної середньої освіти.

У навчальних закладах здійснено оновлення бази даних дітей пільгових категорій для забезпечення оздоровленням влітку 2018 року.

До сесії районної ради відділом освіти, молоді та спорту буде підготовлено лист щодо виділення коштів місцевого бюджету на придбання путівок у стаціонарні табори дітям пільгових категорій.

У минулому році були виділені кошти в сумі 37 500 грн.? що дало змогу оздоровити 14 дітей пільгових категорій у стаціонарному таборі «Світанок» (Білогородка).

На даний час керівниками закладів загальної середньої освіти проводиться . організаційна робота щодо можливостей створення при шкільних, таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл за спонсорські кошти.

Так, влітку 2017 року було організовано роботу двох пришкільних таборів з денним перебуванням на базі Микласької та Денисівської загальноосвітніх шкіл, де харчування дітей організовувалось за спонсорські кошти. Відпочинком в таборах було охоплено 87 дітей. Робота пришкільних таборів спрямовувалась на розвиток пізнавальних інтересів дітей, вивчення природи рідного краю, виховання екологічної культури, формування бережливого ставлення до навколишнього середовища.

За кошти обласного та державного бюджетів влітку 2018 року планується оздоровити в стаціонарних таборах близько 40 дітей пільгових категорій за межами району.

Спільно з керівниками навчальних закладів щорічно забезпечується належний рівень інформування дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, щодо наявності путівок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Розподіл путівок здійснюватиметься відповідно до черговості надходження заяв батьків у відділ освіти, враховуючи соціальний статус та матеріальне становище сім’ї.

 

«За оперативними даними станом на 27 квітня 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати в районні відсутня.

Згідно опитування підприємств та організацій в телефонному режимі, середній розмір заробітної плати штатних працівників за березень 2018 року становить 5882,56 грн., що на 416,92 грн., або на 7,08 % більше, ніж за лютий 2018 року (5465,64 грн.), а за березень 2017року середній розмір заробітної плати одного штатного працівника становив 4392,22 грн. Зробивши порівняння бачимо, що рівень заробітної плати за березень 2018 року збільшився на 1490,34 грн., відносно березня 2017 року або на 25,33 %.

В розрізі основних галузей середня заробітна плата в порівнянні березня 2018 року до лютого 2018 року становила по звітуючих підприємствах:

сільське господарство - 5182,18 грн., збільшилась до лютого 2018 року на 216,99 грн., або 4,19%;

промисловість - 7908,33 грн., збільшилась до лютого 2018 року на 1948,83 грн., або на 24,64%;

державне управління - 9969,27 грн., збільшилось до лютого 2018 року на 2186,79 грн., або на 21,94 %,

освіта - 5412,50 грн.

охорона здоров'я та надання соціальної допомоги - 4492,43 грн.

мистецтво, спорт, розваги та відпочинок — 3919,84 грн.

На постійному контролі стоїть питання оплати праці та рівень заробітної плати працівників , за березень місяць 2018 року бачимо позитивну тенденцію збільшення заробітної плати в Білогірському районі» повідомила стосовно останнього питання порядку денного начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук.

 Загалом засідання колегії пройшло конструктивно. Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії та будуть прийняті розпорядження голови  райдержадміністрації. 

 

 

 

Альбом: Чергове засідання колегії РДА Альбом: Чергове засідання колегії РДА Альбом: Чергове засідання колегії РДА Альбом: Чергове засідання колегії РДА Альбом: Чергове засідання колегії РДА
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2302 | Переглядів: 79Дата публікації: 15:11 27.04.2018