Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Від мрії до дії
Від мрії  до дії

Поділитися новиною:

Від мрії до дії

На виконання заходів Програми профорієнтації державної служби зайнятості на 2017-2020 роки, з метою удосконалення організації та проведення інформаційно-консультаційної та профорієнтаційної роботи з населенням, формування відповідального ставлення громадян до власного професійного вибору, мотивації до отримання актуальних на ринку праці професій та розвитку кар’єри протягом лютого - листопада 2018 року Білогірським РЦЗ спільно із соціальними партнерами реалізується комплексний профорієнтаційний проект «Від мрії до дії».

Мета Проекту: профілактика безробіття серед молоді.

Проект розрахований на такі категорії учасників: безробітна молодь, учні професійно-технічних навчальних закладів,  студенти вищих навчальних закладів, учні загальноосвітніх навчальних закладів та інші зацікавлені особи з числа молоді.

В ході реалізації даного Проекту учасники знайомляться зі світом професій, професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, можливостями набуття професій; беруть участь в різноманітних профорієнтаційних заходах: семінарах та тренінгах, презентаціях та екскурсіях,  конкурсах інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, тестуванні з метою визначення сфери професійної діяльності та професійної спрямованості, підприємницького потенціалу. Зокрема, в рамках Проекту вже проведені різнопланові профорієнтаційні заходи: професіографічна екскурсія для учнів Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступенів на філію «Рідний край» приватного акціонерного ТОВ «Зернопродукт МХП». В рамках Проекту протягом квітня проходив заочний огляд-конкурс шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?» серед учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Конкурсна комісія  визначила переможця та призерів  конкурсу  Так, за результатами конкурсу робота учнів Білогірського НВК зайняла І місце (керівник: Костриба Л.О.), Микласької ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІ  місце (керівник: Галунка Н.А.), Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів- ІІІ місце (керівник: Панчоха М.С.). В жовтні 2018 року центр зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту планує провести  конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй на Хмельниччині» серед учнів  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Білогірського району.  

Проведення профорієнтаційної роботи з молоддю є одним із надзвичайно важливих шляхів реалізації політики зайнятості в регіоні, що сприятиме ефективному вирішенню проблеми збереження трудового потенціалу країни та зменшенню професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.  Якщо людина бажає бути успішною на ринку праці, потрібно, в першу чергу, максимально використати свої переваги та мінімізувати свої недоліки. Кожному зрозуміло, що на ринку праці найвищий попит мають професіонали, які не просто вміють добре працювати, а взагалі не вміють працювати погано.

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2301 | Переглядів: 61Дата публікації: 15:13 27.04.2018