Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Державні службовці долучилися до акції "Посади дерево миру"
Державні службовці долучилися до акції \"Посади дерево миру\"

Поділитися новиною:

Державні службовці долучилися до акції "Посади дерево миру"

У суботу, 21 квітня, в день довкілля стартує весняна всеукраїнська безстрокова екологічна акція «Посади дерево миру».

Мета акції – привернення уваги українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

Так, сьогодні державні службовці апарату, управлінь та відділів Білогірської райдержадміністрації долучилися до проведення акції та висадили понад 200 саджанців листяних порід дерев поблизу очисних споруд смт. Білогір’я.

Висадження «символічних дерев» покликане не лише озеленити в різних куточках нашу країну і район зокрема,  а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток. Акція проходитиме по всій Україні. Запрошуємо всіх українців підтримати ініціативу  і долучитись до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру!

 

Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру" Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру" Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру" Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру" Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру" Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру" Альбом: Державнф службовці долучилися до акції "Посади дерево миру"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2285 | Переглядів: 80Дата публікації: 15:06 20.04.2018