Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів
Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів

Поділитися новиною:

Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів

На протязі тижня у Білогірському районі були відпрацьовані практичні дії щодо організації та проведення заходів щодо організації евакуації і життєзабезпечення населення із 30-ти кілометрової зони Хмельницької АЕС.

Під час практичних дій були відпрацьовані питання щодо організації оповіщення та інформування населення про загрози та подальші дії. Перевірено роботу збірних евакуаційних пунктів в селі Переросле та Залужжя. На дані пункти згідно плану евакуації мають прибувати жителі таких сільських рад як Малоборовицька, Перерослівська та Йосиповецька.

Як зазначив голова районної евакуаційної комісії - заступник голови РДА Віктор Гребенюк під час навчань, - «всі спеціалізовані служби цивільного захисту району продемонстрували скоординовані дії. Проте, також зрозуміло, що нам треба і надалі вдосконалювати роботу спеціалізованих комісій, які у відповідності до поставлених завдань повинні діяти впевнено та ефективно.»

Альбом: Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів Альбом: Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів Альбом: Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів Альбом: Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів Альбом: Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів Альбом: Відпрацьовано роботу збірних евакуаційних пунктів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2284 | Переглядів: 86Дата публікації: 09:26 24.04.2018