Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулося навчання членів дільничних виборчих комісій
Відбулося навчання  членів дільничних виборчих комісій

Поділитися новиною:

Відбулося навчання членів дільничних виборчих комісій

19 квітня 2018 року відбулося навчання для членів дільничних виборчих комісій, які працюють на перших виборах 29 квітня 2018 року Білогірської об'єднаної територіальної громади. Навчання відбулися в рамках співпраці з Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем.

Важливо зазначити, що ці тренінги провели сертифіковані тренери з виборчого законодавства центру управління навчанням суб’єктів виборчого процесу при ЦВК Евген Тимощук та Ігор Слишинський.

Організатори даного заходу розробили декілька різновидів матеріалів для членів дільничних виборчих комісій, зокрема посібники, пам’ятки та навчальний фільм.

Окрім того, учасники навчальних занять ознайомились із можливостями навчального сайту "ВИБОРКОМ" який є системою онлайн-навчання виборчих комісій. Також розглянули можливості роботи з бібліотекою нормативно-правових актів та ознайомились із зразками заповнення документації.

Альбом: Відбулося навчання  членів дільничних виборчих комісій Альбом: Відбулося навчання  членів дільничних виборчих комісій
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2283 | Переглядів: 58Дата публікації: 16:08 19.04.2018