Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено нараду з питань весняного призову
Проведено нараду з питань весняного призову

Поділитися новиною:

Проведено нараду з питань весняного призову

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк провів нараду щодо виконання планового завдання відносно призову юнаків району на строкову військову службу навесні 2018 року.

  У нараді взяли участь військовослужбовці районного військового комісаріату, голови сільських, селищних рад району, представники поліції.

  Розпочинаючи нараду перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що так як поставлені планові завдання перед військкоматом не виконуються, то присутні усі спільно мають знайти шляхи рішення виконання весняного призову юнаків. Хлопці повинні виконати свій конституційний обов’язок щодо захисту держави.

 Заступник комісара Білогірського районного військового комісаріату майор Юрій Савочка повідомив, що весняний призов 2018 року в районі стартував не зовсім вдало, є проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, більшість призовників не з’явились до об’єднаного районного військового комісаріату і до розшуку яких необхідно залучити районне відділення поліції.

Він закликав представників місцевого самоврядування плідно попрацювати над оповіщенням юнаків та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо строкової служби. Адже, строковики несуть військову службу у частинах постійних місць дислокації, до проведення антитерористичної операції без надання їх власної згоди не залучаються.

  Основною проблемою, яка виникає під час оповіщення, сільські та селищні голови назвали відсутність юнаків за місцем реєстрації, адже більшість з них знаходиться закордоном на тимчасових заробітках.

  Підсумовуючи нараду, Володимир Кирилюк дав доручення головам сільських та селищних рад на підпорядкованих їм територіях провести оповіщення призовників, військкомату привести у відповідність списки тих, хто підлягає призову та спільними зусиллями забезпечити виконання поставленого перед районом планового завдання з призову громадян навесні 2018 року до Збройних Сил України.

 

Альбом: Проведено нараду з питань весняного призову Альбом: Проведено нараду з питань весняного призову Альбом: Проведено нараду з питань весняного призову Альбом: Проведено нараду з питань весняного призову Альбом: Проведено нараду з питань весняного призову Альбом: Проведено нараду з питань весняного призову
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2269 | Переглядів: 64Дата публікації: 15:34 13.04.2018