Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Пасхальні подарунки для людей похилого віку
Пасхальні подарунки для людей похилого віку

Поділитися новиною:

Пасхальні подарунки для людей похилого віку

Пасха — це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай.

Саме у пасхальні дні кожен з нас має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.

Напередодні Великодня соціальними робітниками Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведені генеральні прибирання осель та прибудинкових територій.

Завдячуючи добрим та небайдужим людям нашого району напередодні свята територіальним центром сформовано пасхальні сувеніри для осіб похилого віку та інвалідів. Соціальні робітники відвідали  людей похилого віку  та привітали їх з прийдешніми святом Великодня та  та вручили 125 пасхальних продуктових наборів.

Величезна подяка благодійникам нашого району  які  небайдужі до проблем одиноких громадян похилого віку.

Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість, наповнюєте серце світлим почуття надії та турботи.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

 

 

 З.В Басок  директор Білогірського районного територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послг).

 

Альбом: Пасхальні подарунки для людей похилого віку Альбом: Пасхальні подарунки для людей похилого віку Альбом: Пасхальні подарунки для людей похилого віку
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2259 | Переглядів: 70Дата публікації: 11:41 10.04.2018