Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Літературні перегони «Увімкни казку»
Літературні перегони «Увімкни казку»

Поділитися новиною:

Літературні перегони «Увімкни казку»

Здавна відомо – діти найбільше люблять читати казки. Читаючи їх, вони не тільки пізнають життєву мудрість, а й вчаться фантазувати, мріяти і вірити у добро. В цьому переконалися працівники районної бібліотеки для дітей , які провели для читачів казкові перегони «Увімкни казку» Дiти з задоволенням слухали казкові історії, якi їм розповідали , відгадували загадки за мотивам казок, вміло долали перешкоди.

Гра «Казковий сундучок» допомогла казковим персонажам повернутися в свою казку. Дивовижний світ фантазії, цікаві пригоди не тільки розважали малюків, а й вчили бути сильними, розумними, захищати добро, любити рідну землю. Зраділи малюки зустрічі з казковими героями на сторінках книг, які бібліотекарі рекомендували для читання з виставки-феєрii "Чарівний світ казок», « Казковими стежками». З перших слів малята заприятелювали з різними персонажами – героями казочок – довірливими і хитрющими, мудрими та пихатими, щирими і підступними.
Сподіваємося, що наші юні читачі, ще не раз завітавши до бібліотеки, продовжать своє знайомство з фольклором – невмирущим джерелом мудрості та краси рідного слова .

Альбом: Літературні перегони «Увімкни казку» Альбом: Літературні перегони «Увімкни казку»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2243 | Переглядів: 62Дата публікації: 11:09 29.03.2018