Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Ми обираємо здоров’я!
Ми обираємо здоров’я!

Поділитися новиною:

Ми обираємо здоров’я!

На базі Жемелинецького закладу дошкільної освіти проходив квест

Що є найдорожчим у цьому світі? Що потрібно кожній людині-сьогодні, завтра ,завжди? Без чого немає сенсу в житті? Відповідь одна-здоров’я. Кожна людина в житті може йти двома шляхами: «Один веде її до здоров’я, а інший від здоров’я». В цьому переконалися батьки Жемелинецького ЗДО та Жемелинецької ЗОШ 1 ст. (Юрчук А.,Іванова Я., Миколюк Г., Миханчук М.,Данько О., Андрійчук І., Кащук А.,Юрчук О,), які брали участь у квесті на тему: «Ми обираємо здоров’я!». Даний захід проходив на базі Жемелинецького ЗДО за ініціативою методистів РМК Міщук І.С., Лосовської Н.А. і ще раз  підтвердив,що необхідно цінувати своє здоров’я, відповідально до нього ставитися, дбати і цінувати. Запропоновані вправи: «Знайомство», «Кроки до здоров’я», «Ноу хау», «Створи картину здоров’я», «Вільний мікрофон», «Театр здоров’я», «Зоряне диханя», «Проаналізуй день», «Валіза» виконували яскраво, творчо, оригінально та артистично. Крім того активно, обговорювали батьки проблемні запитання, моделювали ситуації, пра»цювали в командах «Яблучко»,» Рибка», «Цукерочка». Активно обговорювали фрагмент з мультфільму «Вінні-Пух в гостях у кролика», знайомились і вітамінками та із значенням кольорів за допомогою відеоролика «Кольорова гамма».

      В ході семінару учні Жемелинецької ЗОШ І ступеня. порадували присутніх своїми  танцями. Квест ще раз підтвердив, що людина –творець свого здоров’я і все що вона робить відбивається на стані здоров’я.
      Даний захід проходив за підтримки сільського голови Лісняк Т.В., та депутата обласної ради Іващука С.П., депутата районного ради Дідуха В.Б.

Альбом: Ми обираємо здоров’я! Альбом: Ми обираємо здоров’я! Альбом: Ми обираємо здоров’я! Альбом: Ми обираємо здоров’я!
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2235 | Переглядів: 70Дата публікації: 11:17 27.03.2018