Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення в районі
Роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення в районі

Поділитися новиною:

Роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення в районі

26 березня 2018 року в районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення в районі», яке ініціює районний центр зайнятості. У проведенні даного заходу взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк, керівники підрозділів районної державної адміністрації, соціальні партнери, роботодавці, спеціалісти районного центру зайнятості.

Під час засідання «круглого столу» відбулась жвава дискусія щодо шляхів підвищення зайнятості у сільській місцевості та механізмів взаємодії соціальних партнерів.

 Також розглядалися питання, серед яких: прогнозування перспективних потреб району в кваліфікованій робочій силі та основні напрямки економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, програма розвитку агропромислового виробництва та сільських територій, щодо орієнтації на правильний вибір професії, про збереження існуючих робочих місць та дотримання умов колективних договорів.

Як результат засідання «круглого столу» було вироблено рекомендації покращення взаємодії соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення району.

Альбом: Роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення в районі Альбом: Роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення в районі
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2230 | Переглядів: 77Дата публікації: 15:45 26.03.2018