Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Книги дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак
Книги дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак

Поділитися новиною:

Книги дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак

Щороку під час весняних канікул дитячі біблотеки України радо зустрічають гостей: читачів, письменників, поетів-початківців, видавців. Усіх причетних до дитячої літератури об’єднує свято – Всеукраїнський тижджень дитячої книги. Цьогорічний Тиждень дитячої книги проходить під назвою «Книги дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак». В Білогірській районній бібліотеці для дітей розпочався Тиждень днем відкритих дверей «Ми читаємо багато, а читати нам – це свято». Гостями свята були читачі старшої групи дитячого садочка «Сонечко». Бібліотекар дитячої бібліотеки Басюк Р.В. провела читай-ярмарок «Казково-карусельна дзиґа».

До уваги читачів книжково-ілюстративна виставка «Через книгу до дитячих сердець». Протягом семи днів весняних канікул читачів чекають дивовижні мандрівки неосяжним всесвітом цікавих книг!
Завітайте до нашої дитячої бібліотеки і ви опинетесь в країні Казок, відвідайте острів Піф (Пригоди і Фантастика), побуваєте у різних куточках нашої планети. Машина часу перенесе вас в минулі часи, а чарівне слово «поезія» відкриє паралельний світ, що знаходиться поруч з вами. І нарешті за допомогою доброго чарівника Андерсена ви познайометесь зі своїми однолітками з країн Європи. Чекаємо на вас.

Альбом: Книги дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак Альбом: Книги дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2226 | Переглядів: 62Дата публікації: 14:33 23.03.2018