Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Розпорядження голови РДА
Розпорядження голови РДА

Поділитися новиною:

Розпорядження голови РДА

Про припинення опалювального сезону 2017-2018 року на об’єктах соціальної сфери в Білогірському районі

                        ПРОЕКТ                        

УКРАЇНА

БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про припинення опалювального

сезону 2017-2018 року  на об’єктах

соціальної  сфери в Білогірському

районі

 

На виконання статей 6, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання»,  постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і  водовідведення»:

        1.  Виконавчим комітетам місцевих рад  припинити опалювальний сезон на об’єктах соціальної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів, відповідно до кліматичних умов (три доби з середньодобовою температурою вище + 8  Со),  згідно з державними будівельними нормами і  правилами технічної експлуатації будівель, нормами санітарного законодавства, правилами та інструкціями.

         2.   Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

       3.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Білогірської райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 Голова  адміністрації                                                    Р. Муляр          

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2191 | Переглядів: 128Дата публікації: 16:53 07.03.2018