Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Жінок району привітали з святом весни.
Жінок району привітали з святом весни.

Поділитися новиною:

Жінок району привітали з святом весни.

Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня у Білогірському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся святковий концерт. Під час свята лунало багато теплих та ніжних слів на адресу жінок. Слова захоплення, глибокої вдячності висловлені всім присутнім представницям прекрасної половини людства.

Щирі вітання зі святом 8 березня адресував жіноцтву голова райдержадміністрації Роман Муляр.: «Шановні, дорогі наші жінки! Від імені районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.  Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Дорогі берегині українського роду, спасибі Вам за життєдайну силу, бо Ви самі і є джерелом та наснагою життя, його красою, його сенсом. Низький уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші душі! Нехай цей весняний день дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Нехай з вами буде все найсвітліше, що може дарувати Господь Бог!

Ну а виступи талановитих артистів -  вихованців Білогірської школи мистецтв створили жінкам справжню святкову, радісну атмосферу, подарували гарний настрій та дали змогу хоч на мить забути про щоденні клопоти. 

 

Альбом: Жінок району при вітали з святом весни. Альбом: Жінок району при вітали з святом весни. Альбом: Жінок району при вітали з святом весни. Альбом: Жінок району при вітали з святом весни. Альбом: Жінок району при вітали з святом весни.
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2190 | Переглядів: 156Дата публікації: 16:04 07.03.2018