Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Пишаємося здобутками юних науковців Білогірщини!!!
Пишаємося здобутками юних науковців Білогірщини!!!

Поділитися новиною:

Пишаємося здобутками юних науковців Білогірщини!!!

Талановиті, ерудовані, цілеспрямовані учні наукового товариства «Ерудит» представляли наш район на обласному етапі конкурсу МАН, який відбувся 17-18 лютого на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Мала академія наук України – це вагома ланка освіти учнівської молоді, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям проявити себе, представляючи на розгляд журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН власне дослідження. Це перше наукове відкриття може бути зовсім крихітним, але воно потребує  ґрунтовних знань з базового предмета та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості.

   Саме такі талановиті, ерудовані, цілеспрямовані учні наукового товариства «Ерудит»  представляли наш район на обласному етапі конкурсу МАН, який відбувся 17-18 лютого на базі Хмельницької  гуманітарно-педагогічної академії.

  Завдяки наполегливій праці учнів та їхніх наставників команда юних науковців Білогірщини виборола 11 призових місць.

      І місце здобула  Стельмащук  Дарина  – учениця 11 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення історії, секція історичне краєзнавство; керівник Стельмащук Л.О. Саме вона буде представляти Хмельницьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН.

    ІІ місце посіли Загоруйко  Анастасія  - учениця 11 класу  Білогірського НВК, відділення наук про Землю, секція географія та ландшафтознавство; керівник Загоруйко У.Я. та Кондратюк Тетяна -  учениця 9 класу  Великоборовицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення екології та аграрних наук, секція лісознавство; керівник Кондратюк Т.М.

      ІІІ місце вибороли:                                 

- Кальчук Анжела  - учениця  9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення математики, секція  математика; керівник  Іванчук С.О.

- Музичук  Віта – учениця  11 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення – фізики та астрономії, секція теоретична фізика; керівник Франчук Р.В.

- Матвієць Валентина – учениця  9 класу Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення – технічних наук, секція – екологічно безпечні технології та ресурсозбереження; керівник  Мартинюк Л.М.

- Бахмацький Роман – учень 10 класу Білогірського НВК, відділення - комп'ютерних наук, секція  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми; керівник Лещук Р.І.

- Шубчик  Вікторія – учениця 11 класу Білогірського НВК, відділення хімії та біології, секція зоологія, ботаніка; керівник  Володін В.І.

- Ковбасовська  Вікторія  - учениця 10 класу  Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення мовознавства, секція укр. мова; керівник  Бєлікова Н.М.

- Мостовий  Ілля  - учень  9 класу  Білогірського НВК, відділення мовознавства,  секція англійська мова; керівник Лівшун Н.І.

- Капусняк Юлія – учениця 10 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділення історії, секція історія України; керівник Медвечук В.В.

      Вітаємо переможців! Бажаємо юним науковцям подальшої самореалізації, можливості відкрити нові грані таланту, продовжувати займатись наукою, адже така талановита молодь здатна змінити світ на краще!

      Нового зорепаду успіхів Вам і Вашим наставникам!

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2171 | Переглядів: 97Дата публікації: 14:16 01.03.2018