Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
За свободу й гордість полягли її сини
За свободу й гордість полягли її сини

Поділитися новиною:

За свободу й гордість полягли її сини

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. В районній бібліотеці для дітей щодо вшанування Героїв Небесної Сотні провели репортаж-огляд « За свободу й гордість полягли її сини» та «Спомин-реквієм «Їх серця б’ються на небесах»

Працівники дитячої бібліотеки розповіли про нашого земляка Подригуна Олександра Володимировича, який був активним учасником гідності .

За мужність, патріотизм, якому посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

До уваги читачів представлена книжкова виставка «Герої не вмирають», яка розгорнута для відвідувачів у читальному залі бібліотеки. Бібліотекар Колесник Н. познайомила з книгами та матеріалами, що розповідають про патріотів, загиблих від пострілів снайперів, названих народом Небесною Сотнею.

 Читачі переглянули відео  про «Майдан».

Альбом: За свободу й гордість полягли її сини Альбом: За свободу й гордість полягли її сини Альбом: За свободу й гордість полягли її сини Альбом: За свободу й гордість полягли її сини
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2148 | Переглядів: 89Дата публікації: 16:29 19.02.2018