Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Поділитися новиною:

ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Вже традиційно воїни-інтернаціоналісти району відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан в районному будинку культури – в колі теплого й майже родинного спілкування.

«Ви гідно виконували військовий обов’язок у різних країнах світу. Не всім судилося повернутись з далеких чужих країв. Особливо це стосується таких жорстоких випробувань, як Афганістан.  Пам’ять про загиблих і померлих після війни, допомога ветеранам та їх сім’ям  – головне завдання для державних органів виконавчої влади. Нажаль, історія не навчила диктаторів принципів мирного співіснування і навіть нині через інтереси фінансово олігархічних кланів н а нашій землі триває війна, продовжують гинути люди, знищується економіка та інфраструктура. Вірю що український народ вистоїть і обов’язково  переможе. З нагоди свята бажаю вам , дорогі учасники бойових дій, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною! Слава Україні!», - з таким словами шани до присутніх воїнів звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк.

Дякували воїнам за подвиг й  голова районної ради Василь Мельник, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, військовий комісар Білогірського РВК Ігор Новосядлий, голова районної спілки ветеранів Афганістану  Павло Кузьменко.

Учасники заходу пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО та учасникам бойових дій на території інших держав. У своїх музичних та літературних творах воїнів - інтернаціоналістів привітали Володимир Міщук, Ніна Нестерук, а також солісти на учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Альбом: ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2139 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:42 15.02.2018