Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля
   Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля

Поділитися новиною:

Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля

14 лютого весь світ святкує день святого Валентина. З нагоди цього романтичного свята в районній бібліотеці для дітей з учнями Білогірського НВК 5-Г, 5-Б класів, класними керівниками: Буринською Т.Г., Колісецькою С.І., у відділі 5-9 класів було проведено шоу-гру «Зірка кохання на небі, вона у серці нашім»

       Бібліотекар Колесник Н.Д. познайомила присутніх з історією та традиціями цього свята. Під час свята читачі дивились відео до дня Валентина. Цікавими були різноманітні конкурси «Найкраща Валентинка», «Закінчити прислів’я»,»Цікаві перетворення», «Жартівники-криміналісти», Повітряні кульки», які  зацікавлювали всіх присутніх.

          Також до дня святого Валентина читачам була представлена книжкова виставка «Над світом панує любов».

         Районна бібліотека для дітей вітає всіх користувачів з днем святого Валентина.

Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля Альбом:    Районна бібліотека для дітей – центр спілкування, інформації, духовного розвитку та організації дозвілля
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2135 | Переглядів: 77Дата публікації: 14:22 14.02.2018