Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Шлях до успіху через лідерство та партнерство
Шлях до успіху через лідерство та партнерство

Поділитися новиною:

Шлях до успіху через лідерство та партнерство

Збір лідерів учнівського самоврядування відбувся у стінах районної державної адміністрації 2 лютого 2018 року Хто такий справжній лідер та якими рисами він наділений можна говорити дуже багато. Збір лідерів учнівського самоврядування, який відбувся у стінах районної державної адміністрації 2 лютого 2018 року – не просто черговий захід присвячений учнівському самоврядуванню, а чудова нагода для лідерів шкіл почути та зрозуміти для себе хто ж такий лідер на прикладі очільника району Муляра Романа Петровича.

Під час цієї зустрічі Роман Петрович Муляр розповів учням про обов’язки та специфіку роботи голови районної державної адміністрації, а також поспілкувався з радою старшокласників на найбільш актуальні для них теми. При цьому слід зазначити, що учнів цікавили питання як особистого характеру, так і важливі питання, які вирішуються на державному рівні. На всі питання старшокласники отримали щирі та відверті відповіді.

         Роман Петрович також дав поради як стати успішним, наголосивши на тому, що треба мати мету у житті і чітко їй слідувати, бути професіоналом у своїй роботі, мати сміливість приймати рішення і відповідати за них, не лінуватися вчитися та самовдосконалюватися.

     Свої питання до старшокласників мав і очільник району: «Що не вистачає навчальним закладам для якісного навчання? Чи хотіли б учні відвідувати різнопланові екскурсії? Які заходи їм подобаються? та ін..»

       На зборах лідерів учнівського самоврядування були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Баранчук Ольга Василівна та  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Соколюк Наталія Іванівна, які долучились до діалогу та відповідали на запитання старшокласників.

        Голова ради старшокласників Білогірського району Анастасія Яремишина розповіла про діяльність дитячої організації «Сузір’я», а колеги зі шкіл району доповнили власним баченням майбутнього своєї малої Батьківщини.

Альбом: Шлях до успіху через лідерство та партнерство Альбом: Шлях до успіху через лідерство та партнерство Альбом: Шлях до успіху через лідерство та партнерство
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2109 | Переглядів: 85Дата публікації: 15:06 05.02.2018