Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку
Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку

Поділитися новиною:

Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку

Днями перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк взяв участь в церемонії передачі коллективу Білогірського РС ГУ ДСНС україни в Хмельницькій області ключів від пожежно-рятувального автомобіля на базі автомобіля МАЗ.

В церемонії також взяв участь заступник начальника ГУ ДСНС в Хмельницькій області Сергій Нікітішин, який висловив переконання, що оновлення матеріально-технічної бази рятувальних підрозділів допоможе їм бути готовими до виникнення надзвичайних ситуацій та їх попередження, а також підвищить оперативність та мобільність реагування на НС.

Традиційно рятувальний автомобіль було освячено, молебень відслужив благочинний Білогірського округу Української православної церкви отець Степан Маковський.

«Хочеться побажати, щоб нова техніка ніколи не підводила наших рятувальників, а завжди допомагала їм стояти на захисті життя і здоров’я мешканців краю», зазначив підчас церемонії Володимир Кирилюк.

 

Альбом: Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку Альбом: Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку Альбом: Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку Альбом: Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку Альбом: Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку Альбом: Білогірські рятувальники отримали нову спеціалізовану техніку
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2093 | Переглядів: 104Дата публікації: 09:48 31.01.2018