Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Питання зайнятості населення в районі та легалізації заробітної плати розглядалося під час засідання робочої групи
Питання зайнятості населення в районі та легалізації заробітної плати розглядалося під час засідання робочої групи

Поділитися новиною:

Питання зайнятості населення в районі та легалізації заробітної плати розглядалося під час засідання робочої групи

30 січня заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк провів спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в районі та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Згідно порядку денного Віктор Гребенюк довів до відома присутніх інформацію про підвищення рівня оплати праці, легалізацію трудових відносин та недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати в 2018 році.

Про проведену районною робочою групою роботу, спрямовану на підвищення рівня оплати праці та дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати протягом 2017 року. З  данного питання членів робочої групи інформував заступник начальника управління соціального захисту населення, секретар робочої групи Віктор Разумей.

Підчас засідання було заслухано й інформацію Білогірського відділення поліції Красилівського відділу ГУНП в Хмельницькій області  щодо результативності проведених рейдів-перевірок підприємств та ФОП в 2017 році та результативності дієвих рішень по складених протоколах.

Інформацію про права та обов’язки управління Держпраці в області (порядок складання протоколу та винесення адміністративно стягнення) та стан даної роботи на обласному та районному рівні за 2017 рік донесла до відома присутніх головний державний інспектор відділу Держпраці в Хмельницькій області Олена Окопна.

За результатами розгляду й обговорення згаданих питань членами робочої групи було прийнято відповідні рішення.

 

Альбом: Питання зайнятості населення в районі та легалізації заробітної плати розглядалося під час засідання робочої групи Альбом: Питання зайнятості населення в районі та легалізації заробітної плати розглядалося під час засідання робочої групи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2092 | Переглядів: 93Дата публікації: 14:40 30.01.2018