Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Мінфін має негайно відкоригувати новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ
Мінфін має негайно відкоригувати новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ

Поділитися новиною:

Мінфін має негайно відкоригувати новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ

Ситуація, яка наразі виникла з відшкодуванням підприємствам ЖКГ, ОСББ/ЖББ пільг та субсидій, наданих населенню на оплату ЖКП, потребує негайного реагування з боку Міністерства фінансів України. Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом Мінфіну 04 січня поточного року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні. Підприємства галузі, ОСББ/ЖББ не повинні ставати заручниками ситуації – в цьому полягає принципова позиція Мінрегіону. Про це наголошено під час наради 26 січня 2018 року з представниками міністерств і відповідних служб під головуванням Віце-прем`єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ, ОСББ/ЖББ, який запроваджено з січня, має бути відкоригований і сприйнятним для усіх учасників розрахунків, а особливо для підприємств життєзабезпечення, ОСББ/ЖБК. За результатами наради Мінфіну надане відповідне доручення щодо невідкладного врегулювання ситуації (Протокол додається).

Нагадаємо, наказом Мінфіну від 04.01.2018 № 1 введено в дію документ «Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8-1 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року  № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків». Зазначені зміни Мінрегіон  не погоджував, а навпаки подавав свої пропозиції задля недопущення побідного колапсу.

Protokol_narady

 

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2088 | Переглядів: 54Дата публікації: 16:32 29.01.2018