Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018"
В Білогір\

Поділитися новиною:

В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018"

На Білогірщині вже стало доброю традицією кожного року, як своєрідний підсумок Різдвяних свят проводити районний фестиваль «Білогірські колядки». Це народне дійство відбувається в районному будинку культури вже вдев’яте. Як завжди воно збирає кращі колективи художньої самодіяльності та церковні хори нашого району.

 

Учасників фестивалю привітав голова райдержадміністрації Роман Муляр, який звернувся до присутніх з вітальним словом:

«Шановні жителі Білогірщини! Стало гарною традицією в районі впродовж останніх років відзначати фестиваль «Білогірські колядки». Від імені районної державної адміністрації та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком, Різдвом Христовим, наступаючим святом Водохреща.

Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра, радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай цей рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках, мир взаємопорозуміння й любов.

Колективам, які прийматимуть участь у сьогоднішньому заході бажаю святкового настрою, щоб кожний вніс у фестиваль частинку свого тепла і різдвяної радості.

Нехай усім присутнім у цьому залі надовго запам’ятаються спогади про цей фестиваль, гарні колядки та щедрівки».

Слова вітань линули й від Благочинного Білогірського округу УПЦ отця Олександра, Благочинного Білогірського району УПЦ КП отця Степана, настоятеля римо-католицької парафії отця Валентина, пастора-євангелиста отця Андрія. Присутніх привітали й директор районного будинку культури Анжела Дзицюк та представник ТОВ НВА «Перлина Поділля» Валентин Лосовський.

Колядували колективи та церковні хори з Білогір’я, Ставищан, Кащенець, Паньковець, Мороволі, Гулівець, Вільшаниці, Тихомля, Міжгір’я, Степанівки та ряду інших сіл району. Славили народження Ісуса учасники дорослих та дитячих самодіяльних колективів районного будинку культури, Будинку творчості школярів. Разом з білогірчанами колядували колективи з Теофіпольського району та Шумського району Тернопільської області. Виступив хор священників Рожищенського Благочиння Волинської єпархії. 

Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами оргкомітету.

 

 

Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018" Альбом: В Білогір'ї відбувся районний фестиваль "Білогірські колядки - 2018"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2070 | Переглядів: 175Дата публікації: 21:27 17.01.2018