Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня Соборності України
Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня Соборності України

Поділитися новиною:

Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня Соборності України

12 січня поточного року відбулось засідання оргкомітету щодо підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України. Проводив дане засідання голова райдержадміністрації Роман Муляр.

Учасники засідання організаційного комітету детально обговорили План заходів щодо відзначення на Білогірщині Дня Соборності України.

 Було прийнято рішення провести урочистості з нагоди відзначення великого державного свята -  98-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – Дня Соборності України, 22 січня 2018 року на кордоні двох областей Хмельницької та Тернопільської між селами Зіньки та Сураж  за участі керівництва району, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, голів селищних та сільських рад, керівників районних служб, представників освітніх установ, керівників підприємств, установ та організацій з членами колективів  та представників засобів масової інформації.     

Зі сценарієм проведення урочистостей присвячених Дню Соборності  України, ознайомила присутніх завідувач сектору культури та релігій РДА Вікторія Бащук. Захід планується розпочати в 11.00 22 січня. Він включатиме в себе театралізоване дійство «Одна – єдина Україна», покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за волю й незалежність України, символічний «ланцюг Єднання» та багато інших цікавих заходів.

Основну увагу присутні приділили питанню взаємодії в організації свята з  Шумською райдержадміністрацією Тернопільської області та ряду інших організаційних питань..

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2061 | Переглядів: 119Дата публікації: 14:50 12.01.2018