Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

   Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.
    На черговому засіданні, яке відбулося 11 січня під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра, розглянуто 6 питань які стосувалися про доцільності  позбавлення батьківських громадян відносно їх малолітніх дітей.
    Доповідачами з даних питань були: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Валентина Панасюк та провідний спеціаліст сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Віталій Матвійчук.  
    На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2058 | Переглядів: 89Дата публікації: 13:34 11.01.2018