Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Рятувальники Білогірщини провели профілактично-роз’яснювальну роботу
Рятувальники Білогірщини провели профілактично-роз’яснювальну роботу

Поділитися новиною:

Рятувальники Білогірщини провели профілактично-роз’яснювальну роботу

Напередодні Різдвяних свят працівники Білогірського районного сектору провели профілактично-роз’яснювальну роботу з настоятелями релігійних закладів щодо недопущення надзвичайних подій під час святкових богослужінь. З метою недопущення на території культових закладів надзвичайних подій, пожеж, тощо Білогірські рятувальники 03-04 січня напередодні Різдва Христового зустрілися з настоятелями та старостами церков у котрих проводитимуться святкові богослужіння.

Варто відмітити, що на території Білогірського району розташовується майже 50 культових закладів, котрі в Різдвяну ніч відвідають велика кількість парафіян. Під час богослужінь використовуватиметься значна кількість свічок, що у сукупності з масовістю заходу становить підвищену небезпеку для громадян. Чимало з церковних споруд є старовинними, побудованими з дерева та представляють історико-архітектурну цінність.  Тому питання протипожежної безпеки культових закладів, а також забезпечення громадського порядку  стоїть на особливому контролі в рятувальників та поліцейських району.

            У ході профілактично-роз’яснювальної роботи із настоятелями храмів, рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у даних закладах, провели інструктажі щодо дій  у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної пригоди, вручили листівки та пам’ятки застережливого характеру. Також офіцери ДСНС оглянули наявність первинних засобів пожежогасіння, в якому стані знаходяться шляхи евакуації,  справність і надійність існуючої електромережі та пожежної сигналізації. Священнослужителі запевнили, що постійно приділяють  увагу питанням дотримання правил пожежної безпеки і кожен раз нагадують їх віруючим.

            Загалом, у дні святкування Різдва Христового рятувальники Білогірщини працюватимуть в режимі підвищеної готовності.

            Сподіваємося, що і мешканці Білогірщини під час відвідування релігійних споруд проявлятимуть необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем і ніяке лихо не завадить урочистому святкуванню Різдва.

Альбом: Рятувальники Білогірщини провели профілактично-роз’яснювальну роботу Альбом: Рятувальники Білогірщини провели профілактично-роз’яснювальну роботу
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2050 | Переглядів: 95Дата публікації: 14:28 04.01.2018