Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В "Промені надії" відбулось свято Нового року
В \"Промені надії\" відбулось свято Нового року

Поділитися новиною:

В "Промені надії" відбулось свято Нового року

Напередодні Нового року Дід Мороз та Снігуронька завітали в Білогірський РЦСРДІ «Промінь надії». Діти радо зустріли гостей та активно брали участь у святкуванні Новорічного карнавалу.

В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилось вогниками, а зелена красуня - ялинка нагадала всім, що Новий рік вже на порозі.

Дитячі щирі посмішки, очі з вогниками і метушливі рухи створювали атмосферу запального новорічного свята. Снігуронька з Дідом Морозом залучали до розваг не лише дітей,  а й дорослих.

А як винагороду за участь в новорічних дійствах  діти з радістю отримали  подарунки від  Благочинного Білогірського округу УПЦ отця Олександра, генерального директора ТОВ «Перлина Поділля» С. П. Іващука, народного депутата України А.В. Шиньковича.

Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року Альбом: В "Промені надії" відбулось свято Нового року
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2043 | Переглядів: 94Дата публікації: 16:03 28.12.2017