Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку!
В Білогір\

Поділитися новиною:

В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку!

Участь у святі прийняли близько сотні білогірчан, здебільшого це були батьки із дітьми працівники установ на організацій району, які зібралися близько другої години дня на центральній площі селища.

З вітальними словами до присутніх жителів та гостей Білогір’я звернулись голова районної державної адміністрації Роман Муляр, селищний голова Анатолій Денисюк та представники релігійних конфесій району.

 Вони подякували всім білогірчанам за плідну роботу протягом року і побажали, щоб новорічні свята були веселими, радісними і приємними для кожної родини.

«Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують на Заході та Сході. Він приносить радість та веселощі для кожного і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Хай збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з нас», - сказав у своєму виступі Роман Муляр.

У рамках святкової програми для дітей проведено розважально-ігрову програму за участю Святого Миколая й творчих колективів краю. В кінці свята, малеча отримала солодкі подарунки від Святого Миколая .

 

Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку! Альбом: В Білогір'ї урочисто відкрили новорічну ялинку!
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2017 | Переглядів: 152Дата публікації: 16:42 19.12.2017