Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Святий Миколай робить добрі справи
Святий Миколай робить добрі справи

Поділитися новиною:

Святий Миколай робить добрі справи

Одне з найулюбленіших свят для дітей День Святого Миколая. Всі стараються себе гарно вести, старанно вчитися, робити хороші справи та вчинки.

 Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки  знайдені під подушкою. Діти вірять в Св. Миколая та чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

 Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї, або ж матеріальних благ. Немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина.

В Білогірському районі, нажаль проживає чимало таких сімей, а саме: малозабезпечених і тих, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі Службою у справах дітей відвідавши сім’ї, зрозуміли, як діти щиро чекають на Миколая.За гарні подарунки вони потішили його своїми гарними віршиками, піснями і подарували море своїх усмішок.

Хочеться сказати усім – не будьте байдужими, допомагайте і словом і ділом близьким та незнайомим людям, творіть  добро і ви отримаєте позитивні емоції та душевне задоволення.

 

Альбом: Святий Миколай робить добрі справи Альбом: Святий Миколай робить добрі справи Альбом: Святий Миколай робить добрі справи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2016 | Переглядів: 107Дата публікації: 15:57 19.12.2017