Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця дата в календарі й історії нашої країни приурочена до дня прийняття Державною комісією в експлуатацію комплексу захисних споруд над четвертим зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

В рамках відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на Білогірщині також були проведені відповідні заходи.

Так, у Білогірській районній бібліотеці для дорослих відбувся захід присвячений вшануванню учасників тих подій В ньому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кашперук, голова Всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль Україна» у Білогірському районі Ігор Роговський та наші земляки – ліквідатори аварії на ЧАЕС.

 Представники районної влади звернулися до присутніх зі словами вдячності за здійснений подвиг та побажаннями здоров’я та миру. Зокрема Віктор Гребенюк у своєму виступі сказав: «Ми шануємо та пам’ятаємо людей, які  ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ми шануємо та пам’ятаємо тих людей, які, незважаючи на смертельну загрозу для свого життя, зробили все, щоб захистити та вберегти мирних людей від жахливої біди – Чорнобильської трагедії!

 Кожного дня ми докладаємо і будемо докладати максимум зусиль для вирішення соціальних проблем учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та членів їх сімей. Районна влада робить усе можливе, щоб наші люди відчули, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами, що про них піклуються. Турботу і підтримку місцевої влади має відчути кожний ліквідатор аварії, постраждалий та їхні діти. Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом - зупинив переростання катастрофи у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. Щиро дякую кожному з вас за героїзм та мужність і зичу міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, миру та злагоди.»

Також до слова були запрошені начальник УСЗН Наталія Кашперук та голова районної організації «Союз Чорнобиль Україна» Ігор Роговський.

Захід проходив у щирій та невимушеній атмосфері. До уваги присутніх працівниками бібліотеки та районного будинку культури було підготовлено цікаву концертну програму.

 

По закінченні Віктор Гребенюк та Ігор Роговський поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам на Чорнобильській АЕС

Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2006 | Переглядів: 120Дата публікації: 15:08 14.12.2017