Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
У форматі "круглого столу" підвели підсумки акції "16 днів проти насильства"
У форматі \"круглого столу\" підвели підсумки акції \"16 днів проти насильства\"

Поділитися новиною:

У форматі "круглого столу" підвели підсумки акції "16 днів проти насильства"

11 грудня 2017 року в приміщенні районного Центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Підсумки проведення акції «16 днів проти насильства»».

До участі у засіданні були запрошені представники, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби в справах дітей, управління соціального захисту населення , відділу освіти, молоді та спорту, сектору культури та релігій райдержадміністрації, а також Білогірського відділення поліції та районного Центру зайнятості.

Районну владу на засіданні «круглого столу» представляв заступник голови адміністрації Віктор Гребенюк.

 Звертаючись до присутніх, він наголосив, що для будь-якої прогресивної держави світу найбільшою цінністю є життя, здоров’я та гідність її громадян. Проте, зважаючи на загострення суспільно-політичної ситуації та соціальну кризу, яка спіткала Україну, є загроза зростання чисельності випадків насилля в українських сім’ях. Тому Віктор Анатолійович закликав учасників зібрання до активного та відкритого діалогу задля знаходження шляхів вирішення цієї проблеми в межах Білогірського району.

Основним питанням, що обговорювалося під час засідання були підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що тривала в районі, як і у всій державі з 25 листопада по 10 грудня цього року. Також, було заслухано інформації запрощених представників установ, щодо проведених заходів в рамках акції.

Найбільш поширеними причинами насильства у сім'ї, вважають учасники засідання є пияцтво і безробіття. Дієвими способами попередження насильства є боротьба з цими негативними явищами. Окрім фізичного насильства, про яке найбільше говорять, існує також психологічне, економічне та сексуальне насилля над особами, наслідки яких є, подекуди, більш травматичними для психіки і здоров'я, як дорослої людини, так і дитини.

Учасники «круглого столу» із прикрістю констатували факт, що служби, що працюють з кризовими сім’ями часто безсилі при роботі з особами, які чинять насилля, адже законодавство України у цій сфері недосконале і надмірно лояльне до таких правопорушників.

 Підсумовуючи засідання Віктор Гребенюк зауважив, що реагувати на результати уже скоєного злочину відповідним органам необхідно, але куди важливіше усьому суспільству почати системну роботу щодо недопущення причин та передумов вчинення насилля у сім’ї. Починати необхідно з формування суспільної думки, суспільного осуду, як самого факту насилля, так і особи, що його скоїла. Важливим фактором попередження насильства над жінками і дітьми є виховання у дітей із самого малечку поваги до матері, до жінки та прищеплення підростаючому поколінню сімейних цінностей, відповідальності і поваги по відношенню до своїх батьків і майбутніх дітей.

Альбом: У форматі "круглого столу" підвели підсумки акції "16 днів проти насильства" Альбом: У форматі "круглого столу" підвели підсумки акції "16 днів проти насильства" Альбом: У форматі "круглого столу" підвели підсумки акції "16 днів проти насильства" Альбом: У форматі "круглого столу" підвели підсумки акції "16 днів проти насильства"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2001 | Переглядів: 111Дата публікації: 16:22 11.12.2017